KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Popis: Letní koupaliště Ameryka v Jablunkově.
Letní koupaliště Ameryka v Jablunkově.
Autor / zdroj: tsjablunkov.cz

Koupaliště je v provozu jen v létě. K ubytování poslouží hotel v areálu

JABLUNKOV

Letní koupaliště Ameryka v Jablunkově disponuje jedním velkým bazénem, dále menším pro děti, tobogánem a skluzavkou. Jeho provoz závisí na počasí a aktuální teplotě vody. Součástí areálu je také hotel nabízející možnost ubytování.

Koupaliště Ameryka v Jablunkově je otevřeno pouze v letní sezóně. Provoz je podmíněn povětrnostními vlivy, teplotou vody a vzduchu. 

Areál disponuje třídráhovou skluzavkou, tobogánem, možností dohřát vodu tepelnými čerpadly, bohatým občerstvením, webkamerou a vodním válcem.

Maximální kapacita areálu je 1 200 osob. Při plném obsazení koupaliště je může provozovatel uzavřít a přerušit prodej vstupenek, než se koupaliště uvolní. 
Dětem mladším 10 let je návštěva koupaliště povolena pouze v doprovodu osoby starší 18 let. 

Do areálu koupaliště nesmí zvířata ani podnapilé osoby.

Autor / zdroj: -red-

DALŠÍ ČLÁNKY

Moravskoslezský kraj zkouší ničit viry a bakterie ve vybraných vlacích speciálními nanonástřiky

Jak co nejúčinněji dezinfikovat hromadné dopravní prostředky a snížit tak riziko přenosu bakterií a virů? Budou speciální nanonástřiky fungovat ve vla

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line

Divadlo Scéna vytváří pro vás a vaše děti pohádky on-line. Když se nemůžete potkat v divadle, tak se vám divadelníci snaží přiblížit aspoň takto na dá

Město Frýdek-Místek nakoupilo roušky a předává je zdravotníkům, zítra začne distribuce seniorům

Primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký předal odpoledne Nemocnici ve Frýdku-Místku 2.500 kusů roušek z nanotextilie s účinností respirátoru FFP2. Zítra

DNES SE STALO

KULTURA9. dubna 1667

v pařížském Palais Royal se koná první veřejná výstava umění.

ZDRAVÍ9. dubna 1951

chirurg Jan Bedrna na čerstvě otevřené Vojenské lékařské akademii v Hradci Králové provedl první úspěšnou operaci chlopně. V tomto okamžiku se zrodila česká kardiochirurgie.

POZVÁNKA OBRAZEM