SPORT

České Budějovice uhrály ve Frýdku - Místku první jarní výhru
Fotbal 16.4.2017

Fotbalisté Českých Budějovic se na jaře dočkali. V šestém utkání ve druhé polovině soutěže zvítězili na hřišti Frýdku - Místku 2:0 a připsali si do tabulky vytoužené tři body.

Třinec veze z Ústí bod
Fotbal 15.4.2017

Třinečtí měli dobře rozehraný duel v Ústí nad Labem, jejich dlouhá série bez vítězství na hřišti soupeře trvá, neboť ve druhé půli Severočeši srovnali gólem Jindráčka.

Žižkov doma deklasoval Frýdek-Místek
Fotbal 10.4.2017

Viktorka Žižkov proti Frýdku-Místku zaznamenala třetí výhru v řadě, navíc podruhé za sebou nastřílela svému soupeři pět gólů. Proti Valcířům se třikrát trefil Engelmann a dvakrát Dočekal.

Klasik Letos sází na odchovance a týmového ducha
Baseball 2.4.2017

Baseballistům Frýdku-Místku již zanedlouho začne nová sezona. Do ní je z trenérské pozice nově povede předseda klubu Marcel Pardík, který si dal za cíl postup do extraligové baráže.

Lídr zvítězil gólem v 17. sekundě
Fotbal 31.3.2017

Sedmnáct sekund vydrželo bezbrankové skóre na Andrově stadionu. Nakonec gól Jakuba Petra rozhodl o vítězství domácího favorita nejtěsnějším možným rozdílem 1:0.

Piráti jsou v semifinále, po obratu porazili Oceláře o dvě branky
Hokej 25.3.2017

Piráti v šestém zápase čtvrtfinálové série s Třincem předvedli skvělý obrat z 1:3 na 5:3 a díky tomu postupují do semifinále. Piráti postupují do semifinále poprvé v historii a po 59 letech jsou v elitní čtyřce nejvyšší soutěže.

První mečbol Třinec odvrátil, ve druhém prodloužení proti Chomutovu rozhodl Cienciala
Hokej 23.3.2017

Oceláři sehráli s Chomutovem další nervy drásající bitvu, kterou tentokráte nerozhodlo ani první prodloužení. Vítěznou branku nakonec v osmdesáté deváté minutě vsítil David Cienciala a vrátil sérii zpět do Chomutova.

Oceláři potřetí na kolenou, mečbol vystřelil pro Chomutov Valach
Hokej 21.3.2017

Čtvrté čtvrtfinále přineslo velmi bojovný výkon od obou týmů. Po třech třetinách svítilo na kostce v SD ARÉNĚ skóre 1:1. V prodloužení se dlouho hrál vyrovnaný hokej. Sedmačtyřicet vteřin před koncem ale Valach dostal nabito na modrou, odkud prostřelit vše, co mu stálo v cestě.

Druhé prodloužení pro Třinec, Piráti před svými fanoušky třetí výhru v sérii nepřidali
Hokej 20.3.2017

Skóre otevřel třinecký Kanea. Jenže vedení nevydrželo ani pět minut a Chomutov předvedl v rozmezí padesáti sekund nevídaný obrat. Třinci se nakonec podařilo vydřít prodloužení zásluhou Rotha. V nastaveném čase pak výhru zařídil Cory Kane. Třinec tak snížil stav série na 2:1.

Vítkovice vezou z Třince bod
Fotbal 19.3.2017

Moravskoslezské derby mezi Vítkovicemi a Třincem gól nenabídlo. Hráči obou celků měli několik šancí na prolomení neoblíbeného výsledku, ale obrany a gólmani byli na vyšší úrovni.

Prostějov nevyužil mnoho šancí a podlehl Frýdku-Místku

V úvodní dvacetiminutovce Prostějov obdržel dvě branky, na které zareagoval pouze snížením půlhodině hry Kroupa. Přes převahu v druhém poločase domácí na bod nedosáhli.

Chomutov proti Třinci rozhodl v prodloužení a má druhý bod
Hokej 17.3.2017

Oceláři chtěli ve druhém čtvrtfinálovém zápase odčinit úvodní nezdar a srovnat v sérii krok. Slezané v polovině zápasu vedli o dvě branky, hosté ale srovnali a v prodloužení rozhodli o své druhé výhře.

Chomutov zvládl první duel a ujímá se vedení v sérii s Třincem
Hokej 16.3.2017

Třinci sice herně vyšel vstup do zápasu, ale převahu nepřetavil v branku. Hosté se naopak dostali do vedení kuriózní šťastnou brankou Vondrky a další vývoj utkání si již pohlídali. Druhou branku přidal Poletín.

Výhru nad Baníkem zařídily Vyskočilovy nůžky
Fotbal 12.3.2017

Baník měl sice na těžkém terénu ve Stovkách optickou převahu, jenže jeho hon za vítězným gólem dvacet minut před koncem nečekaně utnul parádní trefou přes hlavu domácí Vyskočil.

Třinec doma porazil Táborsko

Vítězství Třince se zrodilo již v úvodu utkání. Ve dvanácté minutě vedli domácí o dvě branky a náskok udrželi až do konce utkání.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Matrace Comfort a.s. Dagmar Matějčková - Alilianz MY&VY REALITY Pronájem dodávky www.pneucentrumprofi.cz ENVIFORM a.s. www.habservis.cz