SPORT

Vicemistři se z Třince vracejí pod Ještěd bez bodů
Hokej 22.9.2017

Čtyřicet minut bylo utkání mezi Oceláři a Tygry z Liberce vyrovnané, oba týmy bojovaly o každou píď ledu, duel byl velice urputný a žádné z družstev nemělo navrch. Vše se změnilo v závěrečné hrací době.

Baseballisté Frýdku-Místku uštědřili debakl extraligové Třebíči
Baseball 19.9.2017

Další dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku s Třebíči, ale na rozdíl od předchozího týdne dokázali tentokrát svého soupeře jednou porazit.

České ragby vstupuje do další sezóny s novým kapitánem i hlavním partnerem
Ragby 15.9.2017

Na další sezónu je české ragby připraveno po všech směrech. Do týmu národní reprezentace přišel na pozici kapitána Vojtěch Havel, změny se však udály i mimo hřiště.

Z ledu mistrovského Brna vezou Oceláři bod
Hokej 9.9.2017

Na kluzišti úřadujících šampiónů z Brna získali svěřenci trenérského dua Varaďa-Zadina bod za porážku v samostatných nájezdech. Třinec však během zápasu přišel o dvoubrankové vedení.

Táborsko porazilo hladce Frýdek-Místek
Fotbal 29.8.2017

Táborsko v premiéře před televizními kamerami na domácím stadionu jednoznačně přehrálo Frýdek-Místek 3:0. Táborsko vyhrálo poprvé v sezoně a v tabulce se posunulo na 12. místo.

Třinec zdolal Olympii
Fotbal 20.8.2017

Fotbalisté Třince zaslouženě porazili pražskou Olympii 2:0 a připsali si třetí vítězství v této sezóně. Naopak nováček okusil pocity z první porážky ve druhé nejvyšší soutěži.

Znojmo proti Frýdku-Místu urvalo důležitou výhru
Fotbal 19.8.2017

V první půli měli domácí převahu, kterou přetavili ve vedení. V úvodu druhého dějství však dokázal soupeř vyrovnat a strhlo se drama, které svým prvním ligovým gólem rozlouskl v 85. minutě Jarda Svozil.

Exhibice hokejistů i baseballistů přinesla mnoho zábavy a podpořila dobrou věc
Sport 4.8.2017

Středa odpoledne nabídla fanouškům na baseballovém stadionu mnoho zábavy. Tu přinesl hlavně netradiční duel, když si ve slowpitchovém utkání změřili síly hokejisté místního hokejového klubu a baseballisty.

Klasik si z Tempa nepřivezl ani jednu výhru
Baseball 26.7.2017

V uplynulém víkendu pokračovaly boje v baráži o extraligu. Konečně se do nich zapojily i týmy z nejvyšší soutěže a Klasik tak odjel do Prahy, kde odehrál dva zápasy s Tempem.

Mistrovství ČR ve windsurfingu
Sport 26.7.2017

Již poněkolikáté si čeští windsurfaři vybrali ke svému mistrovství republiky Viganj v Chorvatsku, kde je kromě letního počasí také příznivý vítr.

BK Klasik na úvod baráže dvakrát porazil favorita
Baseball 13.6.2017

Výborný vstup do baráže o extraligu zaznamenali baseballisté Frýdku-Místku, když dokázali dvakrát porazit suveréna základní části 1. ligy Jablonec.

Současné kauzy nás poškozují, zní z pivovaru Gambrinus
Fotbal 10.6.2017

Pivovar Gambrinus oznámil razantní krok ohledně svého dalšího účinkování v českém fotbale. Z pozice hlavního partnera, který podporuje fotbal na všech jeho úrovních rekordních devatenáct let, se rozhodl neuplatnit opci na pokračování sponzorství nejvyšší soutěže a reprezentace.

Klasik si z Liberce veze dvě prohry a komplikuje si šanci postup do baráže
Baseball 16.5.2017

Velmi důležité dva zápasy odehráli baseballisté Frýdku-Místku v Liberci. S týmem, s kterým se perou o postup do baráže, potřebovali uspět. Bohužel je na hřišti soupeře zradila pálka a domů se vrátili bez bodu.

Ve Frýdku-Místku si Znojmo připsalo přesvědčivou výhru
Fotbal 15.5.2017

V přímém přenosu České televize nedalo Znojmo zachraňujícímu se Frýdku-Místku šanci. Do vedení hosty v první půli po chybě brankář dostal Kuba Teplý, v druhém dějství přidali pojistky Dominik Urbančok a Michal Holub.

Pardubice vyhrály nad Třincem a pojistily si záchranu
Fotbal 14.5.2017

Dvěma góly Adama Fouska porazil FK Pardubice v utkání 28. kola FNL Fotbal Třinec 2:0 a definitivně si pojistil účast v soutěži i pro další sezónu.

Třinec vyhrál okresní derby proti Frýdku-Místku
Fotbal 3.5.2017

Třinečtí si po vynikajícím úvodu pohlídali vedení až do závěrečného hvizdu a v náročném souboji vyválčili důležité tři body, které je zpátky posunuly do horní poloviny tabulky.

www.beautyexpo.cz www.pneucentrumprofi.cz ENVIFORM a.s. www.habservis.cz Matrace Comfort a.s. Dagmar Matějčková - Alilianz MY&VY REALITY Pronájem dodávky garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz